drewit
drewit

Oferta

Akcesoria meblowe

Nie tylko tworzymy wysokiej jakości meble, ale jesteśmy w stanie dostarczyć klientom określone akcesoria meblarskie. Stawiamy na sprawdzone materiały, których producenci działają w branży meblarskiej z sukcesami od wielu lat.
Wśród oferowanych akcesoriów znajdują się obrzeża PCV, wyprodukowane przez renomowane firmy MAAG, REHAU orac SCHILSNER znane zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Oczywiście dostępne są obrzeża o różnej grubości i długości. Warto zaznaczyć, że oferowane obrzeża cechuje wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Dostępne są obrzeża w różnych kolorach. Klienci mogą wybierać z pośród takich kolorów, jak: mahoń jasny, dąb naturalny, dąb antyczny, dąb mleczny, wiśnia. Oczywiście na tym paleta barw się nie kończy. Dostępnych kolorów obrzeży jest do wyboru, do koloru. Obrzeża dopasowane są kolorystyką do płyt laminowanych, których producentem jest firma KRONOPOL ŻARY. Jak większość naszych usług, także oferowane akcesoria mogą kupić zarówno indywidualni klienci, jak i firmy oraz instytucje.
W naszej ofercie akcesoriów meblarskich znaleść również można zawiasy, listwy, uchwyty, wkręty, prowadnice, zaślepki itp.