drewit
drewit

Oferta

Płyty fornirowane

Do produkcji mebli stosuje się wielu różnych typów płyt. Czasami wszystko zależy od decyzji klienta. Tak też i jest w naszej firmie. Jesteśmy w stanie bezproblemowo zrealizować zamówienia prywatnych osób, jak i firm. Jeśli pomysł klienta uwzględnia wykorzystanie płyt fornirowanych, nie ma z tym żadnego problemu. Są to płyty, które stosuje się zarówno w przemyśle meblarskim, jak i do budowy ścianek działowych, do aranżowania wnętrz, do budowy drzwi czy też paneli boazeryjnych.
Dzięki wykorzystaniu tego akurat materiału możemy być pewni, że zamówione meble będą wyróżniały się wytrwałością oraz walorami estetycznymi. Płyty fornirowane powstają na bazie wielu innych rodzajów płyt, np. płyt wiórowych, które są bardzo trwałym produktem drewnopochodnym. Taka baza jest oklejana cienkimi paskami drewna, czyli fornirem.
Dzięki naturalnej okleinie, jaką jest fornir, powstałe z płyt fornirowanych meble, fronty mebli, drzwi czy nawet głośniki będą wyróżniać się niewymuszoną elegancją. W ofercie dostępne są różne kolory forniru w zależności od gatunku drewna, z którego został otrzymany.

Oferujemy w ciągłej sprzedaży płyty z okleiną naturalną

- brzoza fińska                  format 2800 x 2070 x 18mm

- olcha                               format 2800 x 2070 x 18mm

- orzech amerykański      format 2800 x 2070 x 18mm

- wenge                            format 2800 x 2070 x 18mm

- buk                                 format 2800 x 2070 x 18mm

- dąb                                 format 2800 x 2070 x 18mm